Jeszcze tego nie widać, ale wciąż jest szansa, ze wsparcie na 3,00
może się obroni, ale warunek wciąż ten sam:
musi pojawić się popyt
A wciąż go nie widać.
Póki co, jakiś naiwny koleś usiłuje zwabiać do poubierania na poziomie 3,20.
No i zniechęca do wchodzenia w walor,
a przy okazji podkreślając brak popytu.