http://at.biznesradar.pl/2b12d41d5bf8fd2588324ed7655d0619.png
kurs odlatuje z bocianami do ciepłych krajów...
i to od kilkunastu sesji...
a popytu wciąż nie ma i nie ma...
ciekawie też jest na mci, gdzie wykres dzienny pokazuje zabawę w podbitki:
poza jedna sytuacją (g, 14.32) - wszystkie transakcje sypaczy (na większym wolumenie) są na intradejowych dołkach
byc moze z obu walorów wychodzą w ten sam sposób ci sami gracze?...