Dla mnie najbardziej niepokojąca - i to od dawna - jest jedna rzecz (i sypacze chyba też to widzą).
otóż poniżej ceny 3 zeta od dłuższego czasu nie tylko nie zwiększa się wolumen, ale mocno zmniejsza,
a do tego jest tam niemal stale tylko jeden oferent!
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
w tej chwili zlecenia poniżej 3 zeta obejmują mniej niż 10.000 akcji!
Ale podkreślam - nie kurs jest ważny, ale wolumen!
Liczą się trzy rzeczy: popyt, popyt i jeszcze raz popyt!
A jego wciąż brak!
I zapewne ma w tym jakiś udział wystawianie durakowatych podbitek, które kompromitują akcjonariat i odstreczają od wchodzenia w walor.
W tym wypadku najb. niepokoi fakt, że mimo opadającego kursu, na niższych półkach popyt wciąż się nie pojawia i wolumeny nie rosną.
Bo to oznacza jedno - rynek nie wykazuje najmniejszego zainteresowania spółką...