Teraz do poziomu 3,0x wystarczy wysypanie kilku kilo
i chyba z tych półek (3,00 - 3,09) zacznie się ewakuacja na dobre.
Jedni beda ratować kasę zainwestowaną ostatnio na tym samy poziomie (niektórzy zrobili to już wcześniej!),
a inni (którzy wierzą w spółkę) będą ewakuować się pod tańsze kupowanie później
No i zapewne pozostanie też nieliczna grupa zawziętych uśredniaczy (obecnie milczących)...
Bo znowu jest 3,16...
A nawet 3,15!...