problem w tym, ze w arkuszu zleceń od dawna widać, że z lewej nic nie przybywa - rynek całkowicie ignoruje spółkę
technicy patrzą i byc może wkroczą przy 3,00
ale nie byłbym tego pewny, bo ponizej wciąż pusto na półkach, więc spadek może być większy
innym problemem spółki jest to, ze PONOWNIE kurs nie moze się podnieść pod odcięciu dywidendy
ja sie obawiam, ze w powietrzu moze wisieć pomysł emisji (co obecnie byłoby zabójcze dla kursu)