jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi - odwlekanie podania terminów raportów
to dla mnie też jest negatywna przesłanka dla giełdowego wizerunku spółki i jakaś niezrozumiała gra na czas
nie upieram sie przy tej tezie - ale moze też jest wpływ dominacji mci i zyskiwanie czasu do jakiejś rozgrywki?...
natomiast pozytywną przesłanką byłoby dla mnie info, ze WIĘCEJ NIZ JEDNA OSOBA z rady nadzorczej i/lub zarządu zaczęła kupowac walor
jeśli zaś zaś znowu pojawią sie infa, wlaśnie teraz, o jakichs ruchach kadrowych (rezygnacjach lub dymijach) - dla mnie bedzie to kolejny silny sygnał negatywny. Oby tego nie było.
W obecnej sytuacji uwazam jednak, ze zakup powyzej 3,25 jst zwyczajnie przepłacaniem.
I żeby było jasne - nie uwazam daty za bankruta czy coś podobnego, ale za walor OBECNIE baaaardzo niepewny.