nie wiem czy to będzie tak samo czy inaczej ale przypominam sobie jak przed 2 laty kurs się kisił w okolicach 2zł i obroty były czasem takie że wywalając 1000 akcji można było kilka % obniżyć kurs, minęło kilka miesięcy i kurs wystrzelił. Wcale nie twierdzę że będzie podobnie ale nie przejmuję się takimi obrotami. Na razie też nie ma powodów do paniki czy wywalania, firma zarabia. Brak też zagrożeń jak np. w stali czy w budowlance.