dobrze że widzisz problemy, są wszędzie ale skoro piszę że firma zarabia znaczy nie traci. Są spółki które mają częste straty kwartalne roczne itp. w abc tego problemu nie ma. To czy zarabia dużo czy mało w tym leży problem, dla mnie ważne że nie ma straty. To co się wtedy zrobiło ze spółką scop to była spora wtopa i mimo to spółka sobie poradziła.