Dziś udałem się na rekonesans w sprawie fizycznego Au
Doznałem szoku
W pewnych miejsca nie ma NIC inwestycyjnego (sztabki,monety,złoto,srebro,diamenty)
Mało tego pojechałem do NBP i szok
Od dziś zawieszono sprzedaż sztabek, monet inwstycycjnych podobno w trosce o zdrowie klientów.
Moje pytanie
AU już pewnie nie kupię bo kolejki są czekają na dostawy i głupki wpłacają 100% zamówienia w zaliczce.
Jak by była mega inflacja i ceny akcji nadawały się do kupienia to ochroni to kapitał?