Tak akcje sa dobra ochrona na mega inflację bo to spółki podwyższajac ceny powoduja inflację i wiecej zarabiają. Oczywiście w obecnej sytuacji lepiej kupić tylko duże i silne spółki najlepiej bez zadłużenia, inne niestety mogą nie przetrwac nadchodzącego kryzysu