Dnia 2020-03-24 o godz. 08:12 -romel- napisał(a):
> Jak się stany już na amen zasługą a świat będzie potrzebował towarów i jeszcze tego nie wiem ale jak się okaże że Chiny mają szczepionkę to świat będzie na kolanach.
> > Czy się mylę?
w kwestii etf zostaja ci wiec akcję zawsze jak żle trafisz może se trzymać w nadziei na odbicie. A że w takich czasach kupuje sie spółki praktycznie bez długu , działające na globalnym rynku posiadające przychody póki co w walicie rezerwowoej świata jakim dalej jest $ i co ważne pozostające w trendzie wzrostowym pada ino na .....LVC
co do juana nie jest walutą rezerwową świata o do resetu zapewne nie będzie a celem chińczyków od zawsze było osłabianie ich waluty aby wciskać wszem i wobec ich tanie towary t, co zawsze zarzucały im stany , razem bedzie jeszcze tanszy bo fabryki w chinach musza sie odbić wieć pomysł szaleńczy . Ale juan zapewne bedzie miał jak przyjdzie czas oparcie na złocie bo maja go dużo a w ich dane nikt nie wierzy