Inwestycja na górce w AU lub waluty to zły pomysł,
Trzeba inwestować w spółki IT na które obecna sytuacja nie ma wpływu
Taką spółką jest np. SIMPLE, spółka stabilna, dywidenda na poziomie 7% (drugie tyle idzie na kapitał zapasowy).
Obsługa klientów głównie zdalnie więc kwarantanny i inne takie nie mają praktycznie na nią wpływu,.
Obecnie wzrost usług w związku z dodatkowym wsparciem klientów w pracy zdalnej.
Idealny układ akcjonariatu, wręcz powiedział bym wzorcowy. Główni akcjonariusze znajdują się w radzie nadzorczej i zajmują się
nadzorowaniem zarządu i jak historia pokazała potrafią wyciągać w obec niego konsekwencje.
Do tego zapowiedzi zwiększenia inwestycji na IT dla służby zdrowia stwarza duże perspektywy rozwoju.