mówiłem że drukują i będa drukować i zrzucać z helikopterów kasę te plany były juz od upadku lemana, bufet na rację na inflację już tylko akcje nie zadłużonych firm ccc nie tykaj . Au juz nie dogonisz i nie doganiaj bo trafisz jak nie na złodziei to cwaniaków którym "przypadkiem" nie wyjdzie biznes i upadną i ani kasy ani złota już nie zobaczysz , od dłuższego czasu au jest kupowane niejako w ciemno ale to było kilka dni do tygodnia za 45 dni jak obecnie wszystko się może zdarzyć , znajdz jakiegoś fachowca w BM i kup sobie etefy na ropę czy inne surowce które w dobie inflacji porosną jak sie już uspokoi , ponadto jak masz kase i to kup sobie nowe auto jak ci potrzebne nie potanieje a czas na kupno doskonały , a jak nie masz kasy na male auto to nie masz problemu . Problem mają ci co maja powiedzmy pół banki dwa samochody i trzeci im nie potrzebny bo i tak jeżdżą jednym na zimę drugim na lato , wieć się nie przejmują kup sobie tak jak ja wranglery na wyprzedaży bo raczej będą droższe za pól roku . Ja sobie kupiłem 3 pary czarnych zawsze to uniwersalne w takich czasach pasują do czarnych butów wiec i tu rodzina może ciąc koszty , a jak przeżyjesz w sam raz masz do roboty na kolei jak pisałeś