hossa bedzie startować najpóżniej na jesieni , co do akacji dno będzie jak będzięmy mieć cofanie się virusa , potem będzie potężne odbicie do czasu gdy poznamy dane za 3 miechy jak to walneło w spólki, jak będą fatalne to bedzie jakiś ruch powrotny potem dalej odpał bo co złego to juz było i w koncu drukowana kasa płynie do konsumentów i wszytko się kręci dopóki nie przestanie, a potem wprowadzą nowy pieniądz oparty o złoto czy czy coś na kształt państwowego bitcoina jak przypuszczam tez z udziałem złota aby lud uspokoić