Miało być tak pięknie - nowoczesna linia produkcyjna - super wydajność - elastyczność w produkcji asortymentu itd. A tu takie hocki-klocki. Abeba też z kwartału na kwartał notuje słabsze wyniki - czy też będzie wystawiona na sprzedaż ? I co dalej z Protektorem?