Nie wierzę aby mieli 50 % znaku towarowego Prabos.
Jeżeli tak to dlaczego ze strony Protektora zostało usunięte logo Prabos ?
Kto przy zdrowych zmysłach kupuje firmę i godzi sią aby konkurencyjna firma miała prawo do ich znaku. Wg mnie jest to kolejna bajka tylko nie wiem w jakim celu jest ona rozpowrzechniana.