Każda spółka będzie przynosiła straty, jeśli będzie źle zarządzana i nie będzie umiała sprzedać własnych wyrobów. Pamiętacie jak wyrzucili firmę doradczą która załatwiała olbrzymie przetargi dla Prabosa - niestety sami nie byli w stanie wypełnić tej luki. Teraz zmniejszyli potencjał grupy i mówią że to taka strategia aby produkować wyłącznie kapcie dla pracowników. Nikt nawet nie zająknął się o konkurencji która w tym obszarze jest olbrzymia.