No to chyba dobrze że pozbywają się czegoś do czego musieli tylko dokładać?
Ps. Zastanawia mnie czy nie zakupią np. Befado żeby się przekwalifikować ?
Bo kto się nie rozwija ten się uwstecznia.
Powinni przejąć spółkę zajmującą się produkcją obuwia np.dziecięcego,sportowego
lub skórzanego z tzw,,wyższej półki''