Forum Forex +Dodaj wątek
Ja bym na Twoim miejscu poobracal troche tą kaską na edku, z lewarem oczywiście (bo pary z funtem to nie moja działka, no chyba że dla kogoś z mniejszą dzwignią, kto nie obawia się ryzyka bo brexit itd.).