Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Co robic?

Zgłoś do moderatora
Jeszcze w temacie dywagacji GBPowskich . Jest jedna niewiadoma, której rozwinięcia nie widzę w prasie głównego nurtu...
Chodzi o to, że tak zdołowany funt to woda na młyn dla brytyjskiego sektora wytwórczego i szerzej eksportowego.
W dobie, gdzie każdy kraj wszelkimi możliwymi sposobami walczy o zdołowanie swojej narodowej waluty, to pokłosie Brexitu jawi się jako... manna z nieba. No i zasadniczy czynnik przeciw odpływowi inwestycji z WB.
Jeszcze raz konkluzja: jest tyle przeciwstawnych wektorów, że zgłupieć można.