Do mhmmm
Jeżeli ni musisz to
1. Połóż te funty na najlepiej oprocentowanym koncie oszczędnościowym i obserwuj rynek. Poczekaj na najbliższe podbicie i sprzedaj. Jak dojdzie do 1,31-1.32 / AT obserwuj i analizuj/ w relacji do USD to kup ponownie funta i tak wkoło panie Macieju na wsparciach i oporach średnioterminowych.
2. Sprzedaj funty na najbliższym podbiciu, połóż pln na ko i obserwuj rynek. Jak dolary spadną to kup i czekaj na podbicie. I tak ciągle.
3. Kup samochód w UK / najlepiej od emigranta, często sprzedają Hiszpanie i Portugalczycy a nawet Francuzi/ i sprzedaj w Polsce.