Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Co robic?

Zgłoś do moderatora
4 tys to za mala kwota zeby sie nad tym rozwodzic. Nawet naj spadnie jeszcze 10gr to co stracisz ? tyle co nic... ja bym po prostu sprzedal albo zamienił na CHF albo dolce i tyle.