Dnia 2016-07-02 o godz. 08:51 ~bull napisał(a):
> Nie lamentuj!
> Nikt Ci nie pomoże z konkretną wskazówką.
> Ja np. zagrałem na wystrzał GBP pod Breremain i poległem :-(
Dobrze , że chwalisz się swoją indolencją. Czemu potem jednak doradzasz ? To tak jakby kulawy wiódł ślepego :-))