No jestem - znaczy ta maruda ;)
Tylko widzisz, jest pewien problem z Twoją radą...
Nie da się tego zrobić, bo już na przełomie stycznia i lutego pozbyłem się akcji...
Następne Twoje hipotetyczne pytanie - to po co tu jestem i czy chcę odkupić?
Jak już dawno pisałem @barber - nie chcę odkupić, po żadnej cenie - nawet po 1 zł za akcję!
A jestem tu dlatego, że tak jak wówczas pisałem - czas pokaże, czyj scenariusz się ziści. I wychodzi, że mój! To się chcę po napawać trafnością decyzji i odbić sobie za dworowanie ze mnie w styczniu i lutym.
Zysków życzę ;)