Czyli jestes maruda fakt ... bo nie patrzysz co kuic i po ile sprzedac w jakim terminie tylko emocjonalnie podchodzisz do tego ...
Ale takich jak Ty jest 98% ... trzeba wyczekac az zrobia swoje i zarobic na tym :)
Wiesz ja po wyjsciu z jakiejs firmy nie patrze czy moglem zarobic wiecej lub mniej stracic ... mysle juz o nowych tematach ... poco marnowac czas na to