Dnia 2023-04-26 o godz. 07:28 ~Technicalmax napisał(a):
> .... Ktos mi wyjasni o co chodzi ?
To jest taka jakaś psychologiczna przypadłość...
Wyjaśnienie masz, a i tak zachowujesz się jakbyś go nie dostał.
Problem w tym, że wielu, którzy chcą niby zrozumieć swoich oponentów tak naprawdę chcą tylko potwierdzenie swojego toku rozumowania...