Kocoboły piszesz. Gość założył z jakiegoś powodu, że pora z akcji wyjść bo już na danym papierze nie zarobi. Wyszedł ale dalej obserwuje kurs akcji czy rzeczywiście miał rację. Czysta nauka na przyszłość. Ty wychodzisz i zapominasz i nie wiesz co dalej z akcjami się dzieje, czy to co założyłeś się sprawdziło czy nie. Zero nauki i wniosków na przyszłość.