Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,91%

do ile dojdzie cena w wezwawaniu

Zgłoś do moderatora
patrzac realnie o powodzeniu wezwania mogą zdecydowac tylko fundusze. One nabywały akcje po ok 40 zł a wiec nie oddadza za mniej. Oczywiście mozna ta cene pomniejszyc o dywidendy i realna cena ich wyjście to 30 - 34 zł i do tylu bedzie podbita cena w wezwaniach o ile ma sie ono udać. Wg mnie wygra PKO bo nie liczy sie z kasą a po za tym podpompuje kase państwowego fundusz PZU umoczonego w akcje. .

Tak czy inaczej to będzie najlepsze wezwanie w historii GPW i długo takiego nie będzie !!!

Ktoś wspominał że jest jeszcze 4 zainteresowany PCM ale to wg mnie czysta fantastyka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.