Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,91%

Re: do ile dojdzie cena w wezwawaniu

Zgłoś do moderatora
Nie ma co pisać, że na bank fundy nie oddają, bo kupiły drożej- fundusze niejednokrotnie oddawały sporo niżej - patrz Integer, Inpost. Z drugiej strony nie dałbym 100%, że będzie 90% i przymusowy wykup. Moim zdaniem do 90% zabraknie kilku/kilkunastu procent.
Co do ceny to najprawdopodobniej w poniedziałek się wszystko wyjaśni. Jak nie będzie kontroferty ze strony PSC to znaczy, że kurs wyżej już raczej nie będzie.
Nie zmienia to faktu, że historia z wezwaniami na PCM to jedna z najciekawszych batalii o przejęcie kontroli w spółce, w całej historii GPW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.