Forum Giełda +Dodaj wątek

Będzie kontrwezwanie

Zgłoś do moderatora
Ktoś najwyraźniej przygotowuje się do kontrwezwania skupując powyżej 18,80. W sumie nie ma nic do stracenia - najwyżej Penta będzie musiała ogłosić też kontrwezwanie i sprzeda jej z pewnym zyskiem, to co sam teraz kupił. W sumie to genialne rozwiązanie dla kogoś, kto chce kupić tę spółkę, a uważa cenę zaproponowaną przez Pentę za zbyt niską. Ja uważam, że ta cena powinna być na poziomie co najmniej 25 zł. Czekam na dalszy rozwój wypadków. Moim zdaniem może być bardzo ciekawie - ta tym jednym wezwaniu się nie skończy...

Pozdrawiam,

Krzysio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EMCINSMED 0,00% 12,50 2021-11-26 09:22:59