Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Będzie kontrwezwanie

Zgłoś do moderatora
Rzeczywiście szanse na kontrwezwanie spadły, ale jeszcze zupełnie nie znikły. Moim zdaniem w ciągu miesiąca jeszcze bardzo wiele może się wydarzyć. Podniesienie ceny przez Pentę (nawet bez kontrwezwania) jest niemal pewne, bo inaczej prawie nic nie kupią. Jeżeli PZU skupowało z chęcią po 20,50 zł, to pokazuje że cena 18,80 jest zdecydowanie zbyt niska. Normalne, że teraz Penta twierdzi, że nie podniesie ceny, bo inaczej działałaby wbrew własnym interesom. Jednak, jak przyjdzie co do czego, to podniosą - spokojna głowa.

W każdym razie ja na pewno na wezwanie w tej cenie się nie zapiszę. Wiadomo już teraz, że spółka nie zostanie z giełdy zdjęta, więc najwyżej sprzedam nieco później na giełdzie.

Krzysio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 12,50 2021-10-25 16:33:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.