Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Będzie kontrwezwanie

Zgłoś do moderatora
Ciekawe czy cokolwiek Penta podniesie...? Będzie ciężko żeby ktoś się skusił na kontrwezwanie, bo widać ewidentnie, że zarząd sam wybrał Pentę i jest z tej oferty zadowolony, co na pewno odstrasza potencjalnych konkurentów. Finansowy nie zapłaci wyższej premii, tak jak branżowy, bo on sam chce zarobić. A Penta jak widać na przykładzie Empiku, nie lubi przepłacać. Zastanawiające jest tylko zbieranie przez jakiegoś dużego gracza powyżej ceny z wezwania. Może fundy się postawią i zażądają wyższej ceny, bo w sumie to idzie hossa i bez sensu byłoby oddawać ciekawą spółkę w ciekawej branży za cenę dużo poniżej jej historycznych szczytów...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 12,50 2021-10-27 16:29:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.