Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Będzie kontrwezwanie

Zgłoś do moderatora
No widać już teraz ewidentnie, że jakiś inny gracz chce pokrzyżować plany Pencie i nie dopuści do taniego przejęcia. Ustawia się z konkretnym popytem na coraz wyższych półkach i czeka aż się chętni na sprzedaż znajdą. Do końca wezwania jeszcze półtora miesiąca, więc tym sposobem może jeszcze sporo akcji zabrać, a mniejszościowym przecież nie zależy żeby oddać konkretnie Pencie, tylko temu kto więcej płaci. Ciekawe do jakiego poziomu ktoś, kto skupuje zamierza zbierać akcje... Technika w tym przypadku podpowiada bardzo konkretną cenę. No i ciekawe co Penta na to...?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 12,50 2021-10-25 16:33:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.