Forum giełdowe spółki WIELTON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Niemiecki przemysł nadal leży, bez poprawy DE Wielton się nie wydźwignie ~Hen 2 2026-06-25 09:18
Gdzie ta wspólpraca z Jelczem? ~Df 1 2026-06-24 23:16
Gruby spuszczaj już na te 4.5, zaliczymy podwójne dno i jazda ~Bajo 2 2026-06-24 12:07
Wyniki q2 pod koniec września, wytrzymajmy jeszcze 3 miesiące za info ~Inf 3 2026-06-23 13:01
Analogia do Arctic Paper ~Dw 1 2026-06-23 11:57
Czy bankructwo faktycznie jest możliwe? ~Sos 13 2026-06-22 17:10
"Wystrzał" w pt to wiedźmy w końcówce ~Op 1 2026-06-22 08:54
Teoria Tygrysa ~Kubek 1 2026-06-21 11:26
Teoria martwego konia ~Horse 7 2026-06-18 18:55
WZA emisja motywacyjna, zasłona dymna, czy coś więcej? licznazysk 7 2026-06-16 07:44
AT pokazuje że kurs może zaliczyć ponownie 4.7 ~AT 3 2026-06-15 14:47
Analiza spółki z twittera ~Info 1 2026-06-13 18:31
Wyjście dołem z konsolidacji? ~Att 2 2026-06-12 09:56
Tu się nic nie dzieje ~Dario 3 2026-06-10 15:22
Sypią i sypią ~Gijoe 4 2026-06-09 14:28
Noble pewnie na dniach obniży ostatnią rekomendację ~Nb 4 2026-06-09 08:12
Wielton w okresie I-V 1.458 rejestracji, o 25,2 proc. więcej rdr ~Doprzodu 1 2026-06-09 07:43
prezes Gol.. bez powodu nie odszedł z firmy w ktorej pracowal cale zycie ~Konstanty 1 2026-06-08 14:08
Dołek ~malgatikitaki 2 2026-06-08 07:04
Czy będzie kolejna emisja akcji dla Wielton moim zdaniem tak!! ~Krystian 1 2026-06-05 07:37
Wielton w typach na czerwiec u Marcina Podlackiego ~Info 3 2026-06-04 18:50
Jedna podbitka nic nie zmieni ~Lcv 1 2026-06-04 13:44
Jak wielton nie zarobi na safe to ja jestem Edytą Górniak ~Kuba 3 2026-06-04 10:44
Ciekawe kąski z podsumowania konferencji wynikowej od Trigon (safe?) ~Info 1 2026-06-04 09:28
Marcin analityk nie wyklucza zejścia pod 5zl ~Technicznie 4 2026-06-04 09:19
jakieś problemy z hamulcem ręcznym? licznazysk 2 2026-06-03 10:57
120 mld na polski safe i złamanego grosza dla wieltonu ~Ups 3 2026-06-02 23:44
Jedyna spółka która nie ma w cenie akcji wzrostu safe ~DzordzoAutomatowicz 8 2026-06-02 18:50
Umowy Safe podpisane ~DzordzoAutomatowicz 6 2026-05-31 05:33
I gdzie te kontrakty safe dla wieltonu? ~Where 1 2026-05-29 23:21
[x]
WIELTON 0,00% 5,43 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.