|
Niemiecki przemysł nadal leży, bez poprawy DE Wielton się nie wydźwignie
|
~Hen
|
2
|
2026-06-25 09:18
|
|
Gdzie ta wspólpraca z Jelczem?
|
~Df
|
1
|
2026-06-24 23:16
|
|
Gruby spuszczaj już na te 4.5, zaliczymy podwójne dno i jazda
|
~Bajo
|
2
|
2026-06-24 12:07
|
|
Wyniki q2 pod koniec września, wytrzymajmy jeszcze 3 miesiące za info
|
~Inf
|
3
|
2026-06-23 13:01
|
|
Analogia do Arctic Paper
|
~Dw
|
1
|
2026-06-23 11:57
|
|
Czy bankructwo faktycznie jest możliwe?
|
~Sos
|
13
|
2026-06-22 17:10
|
|
"Wystrzał" w pt to wiedźmy w końcówce
|
~Op
|
1
|
2026-06-22 08:54
|
|
Teoria Tygrysa
|
~Kubek
|
1
|
2026-06-21 11:26
|
|
Teoria martwego konia
|
~Horse
|
7
|
2026-06-18 18:55
|
|
WZA emisja motywacyjna, zasłona dymna, czy coś więcej?
|
licznazysk
|
7
|
2026-06-16 07:44
|
|
AT pokazuje że kurs może zaliczyć ponownie 4.7
|
~AT
|
3
|
2026-06-15 14:47
|
|
Analiza spółki z twittera
|
~Info
|
1
|
2026-06-13 18:31
|
|
Wyjście dołem z konsolidacji?
|
~Att
|
2
|
2026-06-12 09:56
|
|
Tu się nic nie dzieje
|
~Dario
|
3
|
2026-06-10 15:22
|
|
Sypią i sypią
|
~Gijoe
|
4
|
2026-06-09 14:28
|
|
Noble pewnie na dniach obniży ostatnią rekomendację
|
~Nb
|
4
|
2026-06-09 08:12
|
|
Wielton w okresie I-V 1.458 rejestracji, o 25,2 proc. więcej rdr
|
~Doprzodu
|
1
|
2026-06-09 07:43
|
|
prezes Gol.. bez powodu nie odszedł z firmy w ktorej pracowal cale zycie
|
~Konstanty
|
1
|
2026-06-08 14:08
|
|
Dołek
|
~malgatikitaki
|
2
|
2026-06-08 07:04
|
|
Czy będzie kolejna emisja akcji dla Wielton moim zdaniem tak!!
|
~Krystian
|
1
|
2026-06-05 07:37
|
|
Wielton w typach na czerwiec u Marcina Podlackiego
|
~Info
|
3
|
2026-06-04 18:50
|
|
Jedna podbitka nic nie zmieni
|
~Lcv
|
1
|
2026-06-04 13:44
|
|
Jak wielton nie zarobi na safe to ja jestem Edytą Górniak
|
~Kuba
|
3
|
2026-06-04 10:44
|
|
Ciekawe kąski z podsumowania konferencji wynikowej od Trigon (safe?)
|
~Info
|
1
|
2026-06-04 09:28
|
|
Marcin analityk nie wyklucza zejścia pod 5zl
|
~Technicznie
|
4
|
2026-06-04 09:19
|
|
jakieś problemy z hamulcem ręcznym?
|
licznazysk
|
2
|
2026-06-03 10:57
|
|
120 mld na polski safe i złamanego grosza dla wieltonu
|
~Ups
|
3
|
2026-06-02 23:44
|
|
Jedyna spółka która nie ma w cenie akcji wzrostu safe
|
~DzordzoAutomatowicz
|
8
|
2026-06-02 18:50
|
|
Umowy Safe podpisane
|
~DzordzoAutomatowicz
|
6
|
2026-05-31 05:33
|
|
I gdzie te kontrakty safe dla wieltonu?
|
~Where
|
1
|
2026-05-29 23:21
|