7.7 zł było we wrześniu? Ponad poł roku temu.
Od tego czasu większość espi to albo zamykanie projektow, wypowiadanie dofinansowań, czy emisje i roszady na akcjach.
Spółka jak przynosiła straty tak po roku działań "naprawczych" w q1 nadal pokazuje niemal 40 mln pod kreską.
Wielton Defense okazał się nieśmiesznym żartem, ubiegłoroczny kontrakt z jelczem ktory się rozpłynął w powietrzu (te 50 mln to i tak była kropla w morzu). Z SAFE nie dostali nic, wybrano naczepy itd Dobrowolskiego.
Najgorsze jest to ze mam tu strate, wiec jak wyjsc?