Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
co za syf ~gonzo 5 2018-12-24 14:20
Podbili bo robiac strate zeszli by do 0,50 :) ~Leo 1 2018-12-21 10:55
Ożywienie ~Kot 6 2018-12-20 18:11
ktoś ewidentnie ustawia batona na S ~pawian 2 2018-12-17 18:45
optymista z dużym starzem ~mirko 3 2018-12-16 12:30
podpisana umowa za 6 baniek i ~paweł 3 2018-12-07 10:02
ni to gniot ni to przekręt a może by tak ~polo 10 2018-12-06 14:46
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2018-11-28 09:33
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2018-11-28 09:05
Znow info na 6 baniek wiemy dlaczego spada ~Leo 8 2018-11-28 00:20
brawo cenzura na forum wasko ~paweł 7 2018-11-27 18:28
ale syf. Brawo Wajda ~paweł 2 2018-11-27 17:34
wyniki raczej są dobre wieś skad zjazd? ~paweł 8 2018-11-27 17:06
kto dzisiaj wywala? ~paweł 5 2018-11-17 06:54
wartość ksiegowa vs. kurs ~paweł 5 2018-11-16 13:43
Wyniki ~Teki 7 2018-11-16 10:31
Wajda pewnei dumny ze spółki ~paweł 1 2018-11-16 10:26
tracę cierpliwosć ~egonolsen 5 2018-11-15 13:43
no i d blada ~paweł 5 2018-11-15 09:22
TKO 35 gr i równoważenie? ~paweł 8 2018-11-14 21:01
o co chodzi w tej umowie z FONON? ~paweł 8 2018-11-13 15:07
umowa z fofnon za 180 baniek? ~egon 2 2018-11-09 15:14
Organizacja non profit? ~Leo 5 2018-11-09 09:13
hejka. ruszy to troche pod wyniki? ~egonolsen 1 2018-11-07 17:34
bralem po 1,40 ~esiek 2 2018-10-31 21:21
Nie ma innej opcji ~Leo 2 2018-10-30 09:53
kolejne info na 6 baniek a kurs siup w dół jak to u muła ~rosomak 1 2018-10-29 17:26
ktoś wyraźnie próbuje zbierać jak najniżej ~rosomak 3 2018-10-29 15:41
straszycielu, znowu ci zabiorę pakiecik. ~rosomak 3 2018-10-25 19:51
wrócił straszyciel 10k po 1,4 ~rosomak 2 2018-10-25 16:29
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.