|
Będą wzrosty koniec spadków.
|
~Mecenas
|
5
|
2020-08-14 08:41
|
|
Wyższa rekomendacja mBank. ..
|
~Marakesz
|
3
|
2020-08-13 17:20
|
|
Valdi naganiaczu
|
~Ojjj
|
7
|
2020-08-12 16:47
|
|
widzę że szwalnia sutann toruńskiego złodzieja wspaniale zamula haha co
|
~vrgtoruńskiwał
|
1
|
2020-08-12 13:40
|
|
CCC już 6%.....rośnie ładnie jada z tematem
|
~Marcel41
|
4
|
2020-08-12 08:25
|
|
CCC +4%......LPP +3%
|
~Marcel41
|
2
|
2020-08-11 21:37
|
|
Rosja ma szczepionke na covid....Brawo Putin czytać....
|
~Marcel41
|
1
|
2020-08-11 11:22
|
|
bankrut?
|
~kros
|
7
|
2020-08-11 08:27
|
|
vrg - przeworski i jego obecny
|
~qutas
|
2
|
2020-08-09 13:03
|
|
prezs z pis w Janowie klęska,prezes z pis w vrg klęska czego nie rozumie
|
~czegonierozuiecie
|
3
|
2020-08-07 17:08
|
|
50%
|
~Ojjj
|
3
|
2020-08-07 17:04
|
|
Prawo rynku
|
~Grzegorz
|
1
|
2020-08-07 14:36
|
|
Ludzie na spokojnie...
|
~Janek
|
3
|
2020-08-07 12:40
|
|
Komus bardzo zalezy żeby małych z akcji wydoić....
|
~Marcel41
|
5
|
2020-08-07 11:04
|
|
Rekomendacja BOS 3.99 ..........niech kupuja
|
~Mbang
|
2
|
2020-08-07 08:39
|
|
pisowski prezesie brawo naprawde szacunek dojechać umiesz Pan pięknie
|
~vrgpisowskipreziotfu
|
2
|
2020-08-06 12:50
|
|
świetny wynik!
|
~valdi5
|
14
|
2020-08-06 11:55
|
|
Dzisiejszy parkiet. Jest dobrze.
|
~Valdi5
|
6
|
2020-08-06 11:47
|
|
Pierdu,pierdu a fundusze was wyleszczą z papiera....
|
~Jacek
|
3
|
2020-08-05 18:33
|
|
Co jest nie tak że spółka VRG oraz jej kursem?
|
~Dk
|
10
|
2020-08-05 17:53
|
|
zarząd ... (d). --- ????????
|
~zen
|
2
|
2020-08-05 11:36
|
|
może gdyby mieli stratę tak ze sto baniek to zaczęło by rosnąć ha ha cha
|
~vrgrydzyktyka
|
4
|
2020-08-05 09:56
|
|
Mamy nowe info
|
~Hmm
|
5
|
2020-08-05 08:21
|
|
Rekomendacje zaraz zmienią na 3,00pln
|
~Marakesz
|
2
|
2020-08-05 01:26
|
|
Prognoza mbanku bya -18mln starty w 2q a jest 2mln zaledwie straty
|
~Michał
|
1
|
2020-08-05 01:13
|
|
34mln straty za pol roku to ma byc dobry raport??!! wodospad!
|
~DAmianero
|
2
|
2020-08-05 01:06
|
|
Czytamy, czytamy...
|
~Valdi5
|
1
|
2020-08-04 22:42
|
|
w drugim kwartale tylko!!! 2 mln straty!
|
~valdi5
|
4
|
2020-08-04 21:41
|
|
Wracaja do dobrej sprzedazy takie same wyniki jak w zeszlym roku
|
~Humanista
|
9
|
2020-08-04 21:37
|
|
Śćiwrwo codziennie minus
|
~Kros
|
4
|
2020-08-04 19:10
|