Forum giełdowe spółki VRG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Śćiwrwo codziennie minus ~Kros 4 2020-08-04 19:10
Lecimy na 1.87 ~Dzida 1 2020-08-04 17:07
VRG dostało subewencje od Rządu....Dobre info ~Jacek 6 2020-08-03 19:36
Otrzymali od rządu od 5-10mln pln... ~Humanista 3 2020-08-03 19:30
PKC - 15% ~Dzida 8 2020-08-03 17:31
Słabo sypiecie... ~Dzida 4 2020-08-01 00:30
Trup? ~Oko 1 2020-07-31 12:17
USD coraz tańszy będą wyższe marze... ~Marakesz 2 2020-07-31 11:32
Uwaga na czlowieka o nazwie oko! ~Valdi5 4 2020-07-31 09:18
wisimy na widlach czyzby ponizej 2 zł za moment ?brawo prezes rodem z ~brawoTadeuszRydzyk 1 2020-07-31 09:06
dzieki prezio z Tourunia na super otwarcie brawo miernoto rydzykowy tfu ~brawoTadeuszRydzyk 1 2020-07-31 09:01
Czy Patrowicz wchodzi w Mazgaja VRG ? Bedzie grubo ? Na novej juz 7zl ~Pochwalony 2 2020-07-31 08:53
tragedii ciąg dalszy !!! ~oko 6 2020-07-31 08:20
Mazgaj inwestowal rowniez w budowlanke jak wyszedl ? ~Pawlik 5 2020-07-30 20:21
Mamy rekomendacje kupuj od ipopei 3,10pln ~Humanista 4 2020-07-30 16:40
Lpp powyżej 7tys płn VRG 3PLN może byc ~Mikosz 5 2020-07-30 15:19
A tak bylo cicho. ~Dzida 4 2020-07-30 15:02
zaraz kolejny raport ~valdi5 5 2020-07-30 12:05
Sprawdźcie dotacje i tarcze!!! ~mon 1 2020-07-29 15:45
Monarii startuje już 5%..... ~Jacek 2 2020-07-29 15:42
smutne to że wszystko rośnie a tu tylko dół albo bok ~oko 1 2020-07-29 08:46
dzisiaj widły ~zas 2 2020-07-28 14:03
podbitka trupa i czerwień krwista co za śmiec pod rzadami radia maryja ~vrgsyfityle 2 2020-07-28 11:21
dokupiłem - zobaczymy ~steph 7 2020-07-27 13:48
brawo pisowski prezio super fachowcy z radia maryja dojeżdżają rynek ~brawoTadeuszRydzyk 1 2020-07-27 09:20
syf? ~oko 6 2020-07-26 00:01
a mnie interesuje... ~szeptucha 4 2020-07-25 21:00
Jurek dzis nie kupowal ? ~LasVegas 2 2020-07-23 22:06
Mazgaj nalezal do grupy komuchow grajacych na Polakow z levarami myslac ~Polak 4 2020-07-22 10:08
DLACZEGO ? ~oko 4 2020-07-21 14:09
[x]
VRG -2,29% 5,12 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.