Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No i co trole ~świstek 1 2020-05-20 11:06
UNIMOT stawia na fotowoltaikę! Chce zostać liderem rynku! Zrobią to! ~PM 1 2020-05-20 11:06
Od kiedy Zarząd moze kupować akcje ? ~blinek 1 2020-05-20 10:13
dlaczego nie ma konferencji ~wojtek 5 2020-05-20 10:06
UNIMOT - jaka piękna katastrofa... ~jack 5 2020-05-20 08:48
Czytać raport matoły ~Kruger 11 2020-05-20 08:42
AVIA Solar = Columbus ??? ~Inwestor 5 2020-05-20 00:08
Przypominam konferencja i czat ~świstek 3 2020-05-19 20:47
WYNIK NETTO skorygowany 32 106 ~beny 9 2020-05-19 19:14
odpowiedź sobie sam 180 mln gotówki, kapitalizacja 300 milionów ~świstek 5 2020-05-19 19:06
zysk netto sorygowany szał 32 banki ~wojtek 4 2020-05-19 17:55
Strata w IQ2020 => - 10,616 mln zł, ale co tam pompujemy dalej :-) ~jx 5 2020-05-19 17:48
jest raport ~wojtek 2 2020-05-19 17:29
raport ~wojtek 1 2020-05-19 17:18
Unimot wart >100 ~Abc 6 2020-05-19 16:42
O której raport ? ~świstek 5 2020-05-19 13:06
No euforia skończy się dramatem ~Anal-i-tyk 6 2020-05-19 12:32
trole na start ~wojtek 3 2020-05-19 10:05
radzę sprzedawać, strata ebitda ~Anal-ityk 21 2020-05-19 09:16
ostatni szczyt ~wojtek 3 2020-05-19 06:56
Czy Unimot przetrwa koleją falę pandemi koronawirusa ? ~Anal-ityk 2 2020-05-18 21:16
analiza po sesji ~wojtek 3 2020-05-18 17:37
Info! Wypowiedź Specjalisty w stosunku do zachowania kursu ~Eugeniusz 1 2020-05-18 14:18
40 zł Rekomendacja BOS!!!! ~ja 15 2020-05-18 13:27
a jak mozna ~wojtek 3 2020-05-18 11:27
poranek ~Asparuch 7 2020-05-18 09:29
Jak tam kurs zmalał urósł? ~Reup 2 2020-05-18 09:12
ale wtopa za I kw. 33 mln straty ~loks 11 2020-05-18 09:06
Fantastyczne wyniki za I kw 2020 !!!! ~Inwestor 22 2020-05-17 22:54
Kiedy korekta budżetu EBITDA skonsolidowanej na 100-120 mln PLN? ~Inwestor 5 2020-05-17 21:31
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.