Przeanalizowałem działalność spółki. Oto dlaczego ta spółka powinna kosztować o wiele więcej.
1. Mają zdywersyfikowaną działalność,
2. Wykorzystują szanse rynkowe (walka z szarą strefą, ONICO),
3. Myślą globalnie,
4. Regularnie poprawiają wyniki,
5. Dzięki transakcji na ropie trafili do elity traderów,
6. Mają dobrą komunikację a akcjonariuszami.
Mam nadzieję, że dzisiejszy raport to wszystko potwierdzi.
trzymam kciuki i akcje