13% wzrost , 99 000 akcji zmieniło właściciela , 3 300 000 obrót ,na tej spółce jeszcze tak nie było ,jak kupowałem po 7,8,9,10 itd to wszyscy pisali do piachu i wieszali psy na DOVADO , pewnie niektórzy jeszcze pamietaja , a teraz zbliżamy sie do szczytów na 80 zł ,powodzenia ,,trolom nie życzę