Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jutro ~wojtek 9 2020-05-27 07:36
i jest 40 zł ~świstek 7 2020-05-26 16:31
Kiedy cena emisyjna 45 zl ? ~świstek 24 2020-05-26 16:26
gdzie sufit? mira-s 14 2020-05-26 14:20
Jesteśmy wciąż 15% poniżej ceny emisyjnej ~Tytus 3 2020-05-26 10:29
dzis historyczny dzień, rozwalił 40 zl !!!! ~świstek 3 2020-05-26 09:31
a gdzie trole/?????????? ~wojtek 2 2020-05-26 09:15
Unimot Wchodzi w fotowoltaike !!! :-) ~Moolli 4 2020-05-25 23:33
Ile mogli zarobić na ropie ? ~świstek 5 2020-05-25 23:31
Cena emisyjna na wyciągnięcie reki ! ~Inwestor 6 2020-05-25 20:12
Co z tego że rośnie skoro bez obrotu ~Anal-i-tyk 5 2020-05-25 18:53
To już reguła poniedziałek +10% ~KierowcaBombowca 2 2020-05-25 14:58
co za emocje czy klepniemy dzis 40 zl ? ~świstek 2 2020-05-25 14:49
jutro wyniki getinu ciekawe czy bedzie taka sama jazda jak tu ~unimot 2 2020-05-25 14:31
Czy zarząd już kupował ? Chyba nie ~świstek 4 2020-05-25 12:44
i po korekcie ~wojtek 7 2020-05-25 10:47
wyniki II kwartał ~świstek 1 2020-05-25 00:05
chętnie kupię po 20 zł ~Anal-i-tyk 13 2020-05-24 23:36
rośnie pod przejęcie stacji od Orlen/Lotos ~Sokol 16 2020-05-24 22:36
Zakupy po taniości na zapas wkupiesila 2 2020-05-23 10:42
Tylko spokojnie. Wyłączyć SL wkupiesila 8 2020-05-22 13:21
przyszły tydzień zmiana kodu, 4 z przodu ~świstek 3 2020-05-22 06:07
pojawili sie naganiacze na spadki, czyli jest bardzo dobrze ~jest_dobrze 5 2020-05-21 22:48
- 1,14 otwarcie wkupiesila 9 2020-05-21 20:58
https://www.stock/uunimot-rozpoczal-trading-ropa-naftowa,akcje? ~Aaas 12 2020-05-21 18:01
dzisiaj tez jakas konferencja video ??? ~tomek 8 2020-05-21 17:15
przystanek 1 zaliczony cena z poprzedniej reko ~świstek 10 2020-05-21 08:25
program lojalnosciowy dla akcjonariuszy unimotu ~wilk_z_juliusza 3 2020-05-21 07:39
już prawie 3 mln obrotu ależ ssanie ~świstek 2 2020-05-20 20:23
Fotowoltaika! Zaraz widły :) ~Ola 4 2020-05-20 11:27
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.