|
jutro
|
~wojtek
|
9
|
2020-05-27 07:36
|
|
i jest 40 zł
|
~świstek
|
7
|
2020-05-26 16:31
|
|
Kiedy cena emisyjna 45 zl ?
|
~świstek
|
24
|
2020-05-26 16:26
|
|
gdzie sufit?
|
mira-s
|
14
|
2020-05-26 14:20
|
|
Jesteśmy wciąż 15% poniżej ceny emisyjnej
|
~Tytus
|
3
|
2020-05-26 10:29
|
|
dzis historyczny dzień, rozwalił 40 zl !!!!
|
~świstek
|
3
|
2020-05-26 09:31
|
|
a gdzie trole/??????????
|
~wojtek
|
2
|
2020-05-26 09:15
|
|
Unimot Wchodzi w fotowoltaike !!! :-)
|
~Moolli
|
4
|
2020-05-25 23:33
|
|
Ile mogli zarobić na ropie ?
|
~świstek
|
5
|
2020-05-25 23:31
|
|
Cena emisyjna na wyciągnięcie reki !
|
~Inwestor
|
6
|
2020-05-25 20:12
|
|
Co z tego że rośnie skoro bez obrotu
|
~Anal-i-tyk
|
5
|
2020-05-25 18:53
|
|
To już reguła poniedziałek +10%
|
~KierowcaBombowca
|
2
|
2020-05-25 14:58
|
|
co za emocje czy klepniemy dzis 40 zl ?
|
~świstek
|
2
|
2020-05-25 14:49
|
|
jutro wyniki getinu ciekawe czy bedzie taka sama jazda jak tu
|
~unimot
|
2
|
2020-05-25 14:31
|
|
Czy zarząd już kupował ? Chyba nie
|
~świstek
|
4
|
2020-05-25 12:44
|
|
i po korekcie
|
~wojtek
|
7
|
2020-05-25 10:47
|
|
wyniki II kwartał
|
~świstek
|
1
|
2020-05-25 00:05
|
|
chętnie kupię po 20 zł
|
~Anal-i-tyk
|
13
|
2020-05-24 23:36
|
|
rośnie pod przejęcie stacji od Orlen/Lotos
|
~Sokol
|
16
|
2020-05-24 22:36
|
|
Zakupy po taniości na zapas
|
wkupiesila
|
2
|
2020-05-23 10:42
|
|
Tylko spokojnie. Wyłączyć SL
|
wkupiesila
|
8
|
2020-05-22 13:21
|
|
przyszły tydzień zmiana kodu, 4 z przodu
|
~świstek
|
3
|
2020-05-22 06:07
|
|
pojawili sie naganiacze na spadki, czyli jest bardzo dobrze
|
~jest_dobrze
|
5
|
2020-05-21 22:48
|
|
- 1,14 otwarcie
|
wkupiesila
|
9
|
2020-05-21 20:58
|
|
https://www.stock/uunimot-rozpoczal-trading-ropa-naftowa,akcje?
|
~Aaas
|
12
|
2020-05-21 18:01
|
|
dzisiaj tez jakas konferencja video ???
|
~tomek
|
8
|
2020-05-21 17:15
|
|
przystanek 1 zaliczony cena z poprzedniej reko
|
~świstek
|
10
|
2020-05-21 08:25
|
|
program lojalnosciowy dla akcjonariuszy unimotu
|
~wilk_z_juliusza
|
3
|
2020-05-21 07:39
|
|
już prawie 3 mln obrotu ależ ssanie
|
~świstek
|
2
|
2020-05-20 20:23
|
|
Fotowoltaika! Zaraz widły :)
|
~Ola
|
4
|
2020-05-20 11:27
|