był na 33,9 zeta , dzisiaj już został przebity , a jutro mamy wyniki wiec przebicie powinno byc trwałe , a nastepnie mamy czat z zarządem wiec kurs ponownie pójdzie do góry , ci co dzisiaj sprzedają maja nadzieje odkupić ale wydaje mi sie że jak trwale pokonamy szczyt to 40 zł bedzie w zasięgu kilku dni