Forum giełdowe spółki TORPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co za dziadostwo... ~maker 1 2023-04-19 07:28
Wodospad ~koleś 1 2023-04-19 06:36
Będziecie mieli odcięcie bez kasy ~O_o 9 2023-04-19 02:38
Rekomendacja podziału zysku - o dywidendzie cisza ~Loprot 4 2023-04-19 01:21
Brak dywidendy , brak KPO , lista zamówień pusta ~Eh 1 2023-04-18 23:58
To jest polska giełda ~Piotr 2 2023-04-18 23:31
Zbigniew Stonoga pozdrawia Was... ~Zbigniew_Stonoga 1 2023-04-18 23:13
Jutrzejsza sesja giełdowa ~Jerzy_Matysek 19 2023-04-18 22:42
Manipulacja ~Nikosdyzma 1 2023-04-18 22:38
Wstyd i Hańba nawet 20gr nie dadzą.... ~Ronin 1 2023-04-18 22:30
Cpk ~Nikosdyzma 1 2023-04-18 22:14
Oszczednosci w torpolu. Co dalej? ~Blee 8 2023-04-18 22:03
Jak będziecie się tak nakręcać ~Piotr 6 2023-04-18 22:00
Warunki zdjęcia z giełdy i wezwanie ~Igo 3 2023-04-18 21:51
Jaki kurs obstawiacie jutro z rana? ~FanatykGPW 11 2023-04-18 21:27
Dywidenda...? ~Darek 4 2023-04-18 21:26
Przeciez to jutro leci -10% ~Opel 3 2023-04-18 21:20
nie tylko zastaję z akcjami na weekend ale dokupiłem ~MC60 18 2023-04-18 21:07
Taka moja propozycja: dywidenda w wysokości ~Twaróg 12 2023-04-18 20:52
Poniżej 21 czyli wracamy na 19 ~Pesymista 5 2023-04-18 20:22
Haha wyje... nas bez mydła ~Gotowkalepsza 1 2023-04-18 19:55
WYSIADKA :) ~GiełdowyNaturszczyk 2 2023-04-18 19:52
Przepraszam was za jutro... ~Tren 5 2023-04-18 19:46
Zapomnijcie o dywidendzie trzeba miec kasę na budowę Portu ~Patryk 13 2023-04-18 19:31
Dopóki nie zrozumiecie ketchup1 6 2023-04-18 19:22
Macie teraz odpowiedź dlaczego GPW to najgorsza giełda na swiecie ~Suchy 1 2023-04-18 19:04
Jak myślicie.Kiedy ogłoszenie dywidendy,w kwietniu,czy maju? ~tony 38 2023-04-18 18:37
Zero dywidendy..bez masła nas wy... ~Suchy 21 2023-04-18 18:31
I kto by pomyślał że ING OFE chcial 5zl ~PISSdzielec 1 2023-04-18 17:58
Ponoć dywideena 5 ~Witek 8 2023-04-18 17:45
[x]
TORPOL 2,52% 69,10 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.