A kto wam powiedział że nie będzie dywidendy...?
Jest tylko informacja na co przeznaczą zysk za zeszły rok, przecież to nie są wszystkie pieniądze w firmie...?
Po za tym jeszcze jest torpol oil gas, który zostanie sprzedany...
Jak dla mnie to informacja pozytywna myśleć a nie się nakręcacie jeden przez drugiego...?