Byłem tu z wami od 2019r... Po ile wtedy były akcje można sobie sprawdzić, ale dla mnie to koniec. Każdy kiedyś kończy inwestycje i zamyka pozycje. Mam bardzo niską średnią i bardzo dużo akcji bo się tyle przez te lata uzbierało ale obawiam się że ta informacja na dłuższy czas zahamuje wzrosty a nawet przez wiele miesiecy spowoduje obsuwanie się kursu. Logiczną konsekwencją jest sprzedaż zwłaszcza ze każda złotówka niżej to dla mnie bardzo duże pieniądze... Jeśli jutro mocno zaniżę kurs z góry przepraszam.