Forum giełdowe spółki TORPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przygotowanie do delistingu ? ~Abeve 3 2023-04-19 09:25
Masakra!!! ~Torpol 14 2023-04-19 09:23
Sprzedają długoterminowi ~winzor 1 2023-04-19 09:21
Czy NN zainterweniuje? ~Witek 4 2023-04-19 09:16
Popcorn zakupiony ~Ehu 7 2023-04-19 09:15
Pozdrawiam krzykaczy co 6 zł. dywidendy widzieli :) ~Inwestor 5 2023-04-19 09:07
Otwarcie ~Balian 3 2023-04-19 09:05
Polska giełda działa innaczej ~Invest 2 2023-04-19 09:04
dywidenda ~jarko 1 2023-04-19 09:03
realny spadek?? ~Bodziniak 4 2023-04-19 08:59
A ja czytałem że mają 3 złote mają wypłacić dywidendy ~Ja 4 2023-04-19 08:54
Torpol 0,01 ~Piotr 4 2023-04-19 08:52
Popcorn zakupiony ~Ehu 2 2023-04-19 08:51
Mam nadzieję, że macie jaja i oddacie mi po 0,01 cieniaski :))))) ~olo 1 2023-04-19 08:46
spadki? ~analityk 1 2023-04-19 08:46
Prezes kłamał nam w żywe oczy !!!! ~Niezlomny 5 2023-04-19 08:43
każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może. raz, dwa ,trzy.... ~Loprot 1 2023-04-19 08:43
3 zł dywidendy za 2022 ~Piotr 12 2023-04-19 08:42
Grupa na fb Kernel Delisting wyszukać ~GrupaDelisting 1 2023-04-19 08:38
Przeglosujmy ~Borsuk 13 2023-04-19 08:36
Popcorn zakupiony ~Ehu 2 2023-04-19 08:35
Popcorn zakupiony ~Ehu 1 2023-04-19 08:27
Pamiętacie Trakcję i emisję 250mln akcji... ~Ronin 1 2023-04-19 08:22
Może pozew zbiorowy na Zarząd? ~ziemianin 2 2023-04-19 08:21
Polityka dywidendowa jest inna ~bbb 12 2023-04-19 08:20
Sasi co dotknie to spi doli ~DASV 6 2023-04-19 08:12
Wartość zero zł ~Alepis 1 2023-04-19 08:01
Torpol 19 kwietnia będzie liderem spadków ~Kaziu 2 2023-04-19 07:52
Co za dziadostwo... ~maker 1 2023-04-19 07:28
Wodospad ~koleś 1 2023-04-19 06:36
[x]
TORPOL -0,88% 67,40 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.