| Przygotowanie do delistingu ? | ~Abeve | 3 | 2023-04-19 09:25 |
| Masakra!!! | ~Torpol | 14 | 2023-04-19 09:23 |
| Sprzedają długoterminowi | ~winzor | 1 | 2023-04-19 09:21 |
| Czy NN zainterweniuje? | ~Witek | 4 | 2023-04-19 09:16 |
| Popcorn zakupiony | ~Ehu | 7 | 2023-04-19 09:15 |
| Pozdrawiam krzykaczy co 6 zł. dywidendy widzieli :) | ~Inwestor | 5 | 2023-04-19 09:07 |
| Otwarcie | ~Balian | 3 | 2023-04-19 09:05 |
| Polska giełda działa innaczej | ~Invest | 2 | 2023-04-19 09:04 |
| dywidenda | ~jarko | 1 | 2023-04-19 09:03 |
| realny spadek?? | ~Bodziniak | 4 | 2023-04-19 08:59 |
| A ja czytałem że mają 3 złote mają wypłacić dywidendy | ~Ja | 4 | 2023-04-19 08:54 |
| Torpol 0,01 | ~Piotr | 4 | 2023-04-19 08:52 |
| Popcorn zakupiony | ~Ehu | 2 | 2023-04-19 08:51 |
| Mam nadzieję, że macie jaja i oddacie mi po 0,01 cieniaski :))))) | ~olo | 1 | 2023-04-19 08:46 |
| spadki? | ~analityk | 1 | 2023-04-19 08:46 |
| Prezes kłamał nam w żywe oczy !!!! | ~Niezlomny | 5 | 2023-04-19 08:43 |
| każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może. raz, dwa ,trzy.... | ~Loprot | 1 | 2023-04-19 08:43 |
| 3 zł dywidendy za 2022 | ~Piotr | 12 | 2023-04-19 08:42 |
| Grupa na fb Kernel Delisting wyszukać | ~GrupaDelisting | 1 | 2023-04-19 08:38 |
| Przeglosujmy | ~Borsuk | 13 | 2023-04-19 08:36 |
| Popcorn zakupiony | ~Ehu | 2 | 2023-04-19 08:35 |
| Popcorn zakupiony | ~Ehu | 1 | 2023-04-19 08:27 |
| Pamiętacie Trakcję i emisję 250mln akcji... | ~Ronin | 1 | 2023-04-19 08:22 |
| Może pozew zbiorowy na Zarząd? | ~ziemianin | 2 | 2023-04-19 08:21 |
| Polityka dywidendowa jest inna | ~bbb | 12 | 2023-04-19 08:20 |
| Sasi co dotknie to spi doli | ~DASV | 6 | 2023-04-19 08:12 |
| Wartość zero zł | ~Alepis | 1 | 2023-04-19 08:01 |
| Torpol 19 kwietnia będzie liderem spadków | ~Kaziu | 2 | 2023-04-19 07:52 |
| Co za dziadostwo... | ~maker | 1 | 2023-04-19 07:28 |
| Wodospad | ~koleś | 1 | 2023-04-19 06:36 |