Forum giełdowe spółki RELPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Poziom 4,28zl obroniony. Jutro kolejne wzrosty ;) ~LagerBeer 2 2009-11-30 17:02
3 z przodu to juz historia? ~JB 3 2009-11-24 19:22
co te batony na kupnie robią nigdy tu takich jeszcze nie było ~ciekawy 1 2009-11-23 20:19
Dobrze wróżąca cisza na forum relpola ~JB 1 2009-11-18 19:46
Korba ? ~Point Group 3 2009-11-17 17:35
Bronia 4zl! Ile jeszcze? Ile oni chca skupic w tej cenie akcji? ~lagi 2 2009-11-16 14:37
Jest raport za III kwartal!!! ~LagerBeer 11 2009-11-13 09:42
Co jest grane ? Czyżby miskom się skończyły akcje że już nie wala w lewo ~Obelix 1 2009-11-12 15:44
dzisiaj piękny obrót. I to na wzroście. Czyżby Byki wygrały z Misiami ? ~Kajot 1 2009-11-10 19:16
kto sie ze mna zalozy ~pracownik relpola 15 2009-11-10 16:32
Co myślicie o RELPOLU ? ~Kazek 11 2009-11-10 12:26
RELPOL SA podpisanie aneksów do znaczących umów ~relpol 4 2009-11-04 20:30
wystarczy mieć 20 tys zł i można zaniżyć kurs o 5 % to jakieś jaja!!! ~ciekawy 13 2009-10-29 20:28
jak makiem zasiał :) ~JB 3 2009-10-23 09:10
4.49 SZCZYT MARZEŃ INWESTORA NA RELPOLU ~Obelix 13 2009-10-20 21:39
RELPOL!!!!!!!!!!!!! SZYKUJA SIE DUZE WZROSTY ~relpolowiec 2 2009-10-20 07:42
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2009-10-15 13:53
affo czego nie działasz ..j.w ~bbbzzzzz 1 2009-10-15 13:43
jest tfoone cwk o49 ~makler 1 2009-10-14 17:01
C/WK = 0.61 - JEST JESZCZE DRUGA TAKA TANIA SPOLKA NA GPW? ~Stasek 7 2009-10-13 22:14
Cierpliwi zarobia (czyt. wygraja) ;) ~Stasek 1 2009-10-12 13:48
Relpol moi mili powiadam Wam , Relpol, nikogo oczywiście nie namawiam ~Relpol moi mili powi 2 2009-10-10 20:31
Co jest grane? PONAR juz idzie kiedy odjedzie RELPOL??? ~Stasek 5 2009-10-09 12:20
Relpol wyleszczony ~Wezyr babaffa 12 2009-10-05 22:38
Relpol moi mili powiadam Wam , Relpol, nikogo oczywiście nie namawiam a.f.f.a 18 2009-09-29 08:51
Allle jaja ~Obelix 3 2009-09-29 08:37
Ciekawe, czy Maciej z Krakowa się odezwie ~szczupak 3 2009-09-28 18:27
Relpol ..lew budzi sie do skoku ! rosnie cisnienie i popyt ~Obelix 2 2009-09-28 15:11
Relpol. a.f.f.a 14 2009-09-28 14:08
do affa ~szok 8 2009-09-21 20:16
[x]
RELPOL 1,07% 5,66 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.