|
Poziom 4,28zl obroniony. Jutro kolejne wzrosty ;)
|
~LagerBeer
|
2
|
2009-11-30 17:02
|
|
3 z przodu to juz historia?
|
~JB
|
3
|
2009-11-24 19:22
|
|
co te batony na kupnie robią nigdy tu takich jeszcze nie było
|
~ciekawy
|
1
|
2009-11-23 20:19
|
|
Dobrze wróżąca cisza na forum relpola
|
~JB
|
1
|
2009-11-18 19:46
|
|
Korba ?
|
~Point Group
|
3
|
2009-11-17 17:35
|
|
Bronia 4zl! Ile jeszcze? Ile oni chca skupic w tej cenie akcji?
|
~lagi
|
2
|
2009-11-16 14:37
|
|
Jest raport za III kwartal!!!
|
~LagerBeer
|
11
|
2009-11-13 09:42
|
|
Co jest grane ? Czyżby miskom się skończyły akcje że już nie wala w lewo
|
~Obelix
|
1
|
2009-11-12 15:44
|
|
dzisiaj piękny obrót. I to na wzroście. Czyżby Byki wygrały z Misiami ?
|
~Kajot
|
1
|
2009-11-10 19:16
|
|
kto sie ze mna zalozy
|
~pracownik relpola
|
15
|
2009-11-10 16:32
|
|
Co myślicie o RELPOLU ?
|
~Kazek
|
11
|
2009-11-10 12:26
|
|
RELPOL SA podpisanie aneksów do znaczących umów
|
~relpol
|
4
|
2009-11-04 20:30
|
|
wystarczy mieć 20 tys zł i można zaniżyć kurs o 5 % to jakieś jaja!!!
|
~ciekawy
|
13
|
2009-10-29 20:28
|
|
jak makiem zasiał :)
|
~JB
|
3
|
2009-10-23 09:10
|
|
4.49 SZCZYT MARZEŃ INWESTORA NA RELPOLU
|
~Obelix
|
13
|
2009-10-20 21:39
|
|
RELPOL!!!!!!!!!!!!! SZYKUJA SIE DUZE WZROSTY
|
~relpolowiec
|
2
|
2009-10-20 07:42
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2009-10-15 13:53
|
|
affo czego nie działasz ..j.w
|
~bbbzzzzz
|
1
|
2009-10-15 13:43
|
|
jest tfoone cwk o49
|
~makler
|
1
|
2009-10-14 17:01
|
|
C/WK = 0.61 - JEST JESZCZE DRUGA TAKA TANIA SPOLKA NA GPW?
|
~Stasek
|
7
|
2009-10-13 22:14
|
|
Cierpliwi zarobia (czyt. wygraja) ;)
|
~Stasek
|
1
|
2009-10-12 13:48
|
|
Relpol moi mili powiadam Wam , Relpol, nikogo oczywiście nie namawiam
|
~Relpol moi mili powi
|
2
|
2009-10-10 20:31
|
|
Co jest grane? PONAR juz idzie kiedy odjedzie RELPOL???
|
~Stasek
|
5
|
2009-10-09 12:20
|
|
Relpol wyleszczony
|
~Wezyr babaffa
|
12
|
2009-10-05 22:38
|
|
Relpol moi mili powiadam Wam , Relpol, nikogo oczywiście nie namawiam
|
a.f.f.a
|
18
|
2009-09-29 08:51
|
|
Allle jaja
|
~Obelix
|
3
|
2009-09-29 08:37
|
|
Ciekawe, czy Maciej z Krakowa się odezwie
|
~szczupak
|
3
|
2009-09-28 18:27
|
|
Relpol ..lew budzi sie do skoku ! rosnie cisnienie i popyt
|
~Obelix
|
2
|
2009-09-28 15:11
|
|
Relpol.
|
a.f.f.a
|
14
|
2009-09-28 14:08
|
|
do affa
|
~szok
|
8
|
2009-09-21 20:16
|