|
ŁADNIE SIORBIA
|
~PRZEKAŹNIK
|
1
|
2010-10-07 14:26
|
|
Relpol radze spojrzeć na wykresik wybicie z konsolidacji
|
~aaa
|
1
|
2010-10-07 14:04
|
|
Właśnie odjeżdża Relpol. Kierunek Północ. Daleka.
|
~marta
|
1
|
2010-10-07 13:43
|
|
...powinien dać...
|
~awas
|
3
|
2010-10-07 13:38
|
|
Pozdrawiamy kamikaze z ukrytego he he he
|
~smiech
|
1
|
2010-10-06 09:37
|
|
Dobra zbierac sily bo niedlugo odjazd
|
~smiech
|
1
|
2010-10-05 13:53
|
|
IDM kupuje Relpol by zarobic, ja robie to co oni - fachowcy
|
~frog
|
2
|
2010-10-04 17:41
|
|
Leszcze brac bo taniocha he he he
|
~smiech
|
1
|
2010-10-04 14:38
|
|
relpol zapowiada sie kolejny rok kiszenia
|
~karo
|
11
|
2010-10-01 20:00
|
|
no i jest rekin , he he he ....
|
~smiech
|
1
|
2010-09-30 15:00
|
|
No d .... na razie ze wzrostów -czytać INFO
|
~Warren Bar
|
7
|
2010-09-30 08:47
|
|
pakieciki
|
~wincenty przekaznik
|
4
|
2010-09-29 15:26
|
|
już po wybiciu na Relpolu
|
~Warren Bar
|
1
|
2010-09-29 12:28
|
|
Relpol hitem września!
|
~Rlp
|
5
|
2010-09-29 11:42
|
|
z leszczami to w ogole trudno sie dogadac
|
~smiech
|
2
|
2010-09-27 15:28
|
|
RELPOL NIE MA KASY NA SPLATE KREDYTOW KOLEJNY BANKRUT??
|
~NIESTETY
|
13
|
2010-09-26 10:48
|
|
SIORBAĆ RELPOLA - PERŁA
|
~PRZEKAŹNIK
|
2
|
2010-09-24 15:39
|
|
Zapory ustawione - blokujemy śmieciucha...
|
~SPEKUŁA
|
17
|
2010-09-23 07:25
|
|
sezon na dwuletnie boczniaki trwa, ale nie trzyletnie jak Relpol
|
~smiech
|
2
|
2010-09-20 23:20
|
|
trzymam smiecia do konca tygodnia i wywalam pkc ostatnia szansa
|
~wkur...ny
|
4
|
2010-09-20 18:11
|
|
Przepraszam wszystkich ale musialem opylic zeby doladowac Permedia
|
~smiech
|
2
|
2010-09-20 13:52
|
|
Nawet Calatrava 20% a Relpol cieniutko, he he he, nie szkoda czasu ?
|
~smiech
|
1
|
2010-09-20 12:12
|
|
Ubieranie leszczyny i nic wiecej. Wywalanie na calego
|
~pszczola
|
1
|
2010-09-20 11:30
|
|
jeszcze tylko ten jeden smieszny oporek... odwagi !
|
~smiech
|
1
|
2010-09-20 10:06
|
|
Zaprawde powiadam Wam jeszcze dzisiaj bedziecie ze mna na widlach
|
~smiech
|
2
|
2010-09-20 08:51
|
|
Relpol - Powoli zbliża się czas na Taniec z Gwiazdami !!
|
~Virgin Galactic
|
2
|
2010-09-19 23:45
|
|
Gwiazdy tak zaczynaja -duze obroty i niewielkie wzrosty, a potem ...
|
~smiech
|
1
|
2010-09-17 18:05
|
|
Gwiazdy tak zaczynaja -duze obroty i niewielkie wzrosty, a potem ...
|
~smiech
|
1
|
2010-09-17 18:04
|
|
Jesien sezon na boczniaki Permedia, Relpol oraz podgrzybki Pronox
|
~zbieracz
|
1
|
2010-09-17 15:58
|
|
Dorysowujemy dzis 3 biala swieczke i jest Ok , nie ?
|
~smiech
|
1
|
2010-09-17 15:29
|