Forum giełdowe spółki RELPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ŁADNIE SIORBIA ~PRZEKAŹNIK 1 2010-10-07 14:26
Relpol radze spojrzeć na wykresik wybicie z konsolidacji ~aaa 1 2010-10-07 14:04
Właśnie odjeżdża Relpol. Kierunek Północ. Daleka. ~marta 1 2010-10-07 13:43
...powinien dać... ~awas 3 2010-10-07 13:38
Pozdrawiamy kamikaze z ukrytego he he he ~smiech 1 2010-10-06 09:37
Dobra zbierac sily bo niedlugo odjazd ~smiech 1 2010-10-05 13:53
IDM kupuje Relpol by zarobic, ja robie to co oni - fachowcy ~frog 2 2010-10-04 17:41
Leszcze brac bo taniocha he he he ~smiech 1 2010-10-04 14:38
relpol zapowiada sie kolejny rok kiszenia ~karo 11 2010-10-01 20:00
no i jest rekin , he he he .... ~smiech 1 2010-09-30 15:00
No d .... na razie ze wzrostów -czytać INFO ~Warren Bar 7 2010-09-30 08:47
pakieciki ~wincenty przekaznik 4 2010-09-29 15:26
już po wybiciu na Relpolu ~Warren Bar 1 2010-09-29 12:28
Relpol hitem września! ~Rlp 5 2010-09-29 11:42
z leszczami to w ogole trudno sie dogadac ~smiech 2 2010-09-27 15:28
RELPOL NIE MA KASY NA SPLATE KREDYTOW KOLEJNY BANKRUT?? ~NIESTETY 13 2010-09-26 10:48
SIORBAĆ RELPOLA - PERŁA ~PRZEKAŹNIK 2 2010-09-24 15:39
Zapory ustawione - blokujemy śmieciucha... ~SPEKUŁA 17 2010-09-23 07:25
sezon na dwuletnie boczniaki trwa, ale nie trzyletnie jak Relpol ~smiech 2 2010-09-20 23:20
trzymam smiecia do konca tygodnia i wywalam pkc ostatnia szansa ~wkur...ny 4 2010-09-20 18:11
Przepraszam wszystkich ale musialem opylic zeby doladowac Permedia ~smiech 2 2010-09-20 13:52
Nawet Calatrava 20% a Relpol cieniutko, he he he, nie szkoda czasu ? ~smiech 1 2010-09-20 12:12
Ubieranie leszczyny i nic wiecej. Wywalanie na calego ~pszczola 1 2010-09-20 11:30
jeszcze tylko ten jeden smieszny oporek... odwagi ! ~smiech 1 2010-09-20 10:06
Zaprawde powiadam Wam jeszcze dzisiaj bedziecie ze mna na widlach ~smiech 2 2010-09-20 08:51
Relpol - Powoli zbliża się czas na Taniec z Gwiazdami !! ~Virgin Galactic 2 2010-09-19 23:45
Gwiazdy tak zaczynaja -duze obroty i niewielkie wzrosty, a potem ... ~smiech 1 2010-09-17 18:05
Gwiazdy tak zaczynaja -duze obroty i niewielkie wzrosty, a potem ... ~smiech 1 2010-09-17 18:04
Jesien sezon na boczniaki Permedia, Relpol oraz podgrzybki Pronox ~zbieracz 1 2010-09-17 15:58
Dorysowujemy dzis 3 biala swieczke i jest Ok , nie ? ~smiech 1 2010-09-17 15:29
[x]
RELPOL 0,71% 5,66 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.