Forum giełdowe spółki RELPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Obstawiam dzisiaj górne widły... ~qwzx 11 2012-08-28 17:21
@@@@@Nowa rekomendacja Millennium DM 8,70 zł@@@@@ ~dw 2 2012-08-27 18:30
Popyt zszedł ~r.i.p 10 2012-08-24 20:50
W przyszłym roku dywidenda 1 zł na akcję ? ~qwzx 6 2012-08-14 10:11
Godziwa wartość spółki to w tej chwili 13,39 zł za akcję. ~ucofb 11 2012-08-14 09:29
czy to już ten czas? ~wyjca 5 2012-08-09 20:55
Dobra wróżba ~ziomek 3 2012-07-11 22:35
BPH TFI w Relpolu ! ~tosiek 16 2012-07-11 22:25
I ZACZYNAJA PAKIETY LATAĆ ~beton32 16 2012-07-08 18:22
RELPOL - Coraz mocniejsze fundamenty !!! milion_dolars 14 2012-06-22 20:09
Trend wzostowy ~Mr.President 13 2012-06-13 11:33
a co tu się dzis wyprawia? ~Relpol 8 2012-05-28 14:32
Ktoś dziś kupował ....?? ~kk 3 2012-05-25 12:41
Comeback Relpolu? ~TobiaszMalinski.pl 2 2012-05-20 08:30
ktoś tu jeszcze jest? ~ziomek 13 2012-05-16 12:50
czy warto jeszcze pakować ~karsyk1980 6 2012-04-19 18:55
wyniki są... ~zale77 17 2012-03-14 16:38
i jak tam fanklub kiszonego ogóra ~warren 16 2012-02-15 13:37
wezwanie... ~zale77 8 2012-02-14 14:19
__Wydarzenia od publikacji raportu 2Q_2011__ ~djk 9 2012-02-12 13:47
łykacz... ~zale77 12 2012-02-10 00:12
Ogłaszam, że fanclub kiszonego ogórka ma się bardzo dobrze... ~qwzx 1 2012-02-07 09:29
Chyba Ambroziak znowu kupuje! ~przekaźnik 18 2012-01-30 13:59
zaś łyka... ~zale77 3 2012-01-23 19:31
!!!!!_pilne_!!!!! ~REL_POL 11 2012-01-23 16:22
geniusze z BNP Paribas Polska S.A. ~djk 4 2012-01-17 17:10
kompletny brak zaintresowania papierem ~warren 8 2012-01-05 18:30
ale tu marazm ~warren 10 2012-01-01 21:35
Ambroziak - zbawiciel ~przekaźnik 4 2011-12-20 18:05
szykują zrzut na 4,34 ~warren 1 2011-12-15 09:56
[x]
RELPOL 0,00% 5,60 2026-06-23 14:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.