| Obstawiam dzisiaj górne widły... | ~qwzx | 11 | 2012-08-28 17:21 |
| @@@@@Nowa rekomendacja Millennium DM 8,70 zł@@@@@ | ~dw | 2 | 2012-08-27 18:30 |
| Popyt zszedł | ~r.i.p | 10 | 2012-08-24 20:50 |
| W przyszłym roku dywidenda 1 zł na akcję ? | ~qwzx | 6 | 2012-08-14 10:11 |
| Godziwa wartość spółki to w tej chwili 13,39 zł za akcję. | ~ucofb | 11 | 2012-08-14 09:29 |
| czy to już ten czas? | ~wyjca | 5 | 2012-08-09 20:55 |
| Dobra wróżba | ~ziomek | 3 | 2012-07-11 22:35 |
| BPH TFI w Relpolu ! | ~tosiek | 16 | 2012-07-11 22:25 |
| I ZACZYNAJA PAKIETY LATAĆ | ~beton32 | 16 | 2012-07-08 18:22 |
| RELPOL - Coraz mocniejsze fundamenty !!! | milion_dolars | 14 | 2012-06-22 20:09 |
| Trend wzostowy | ~Mr.President | 13 | 2012-06-13 11:33 |
| a co tu się dzis wyprawia? | ~Relpol | 8 | 2012-05-28 14:32 |
| Ktoś dziś kupował ....?? | ~kk | 3 | 2012-05-25 12:41 |
| Comeback Relpolu? | ~TobiaszMalinski.pl | 2 | 2012-05-20 08:30 |
| ktoś tu jeszcze jest? | ~ziomek | 13 | 2012-05-16 12:50 |
| czy warto jeszcze pakować | ~karsyk1980 | 6 | 2012-04-19 18:55 |
| wyniki są... | ~zale77 | 17 | 2012-03-14 16:38 |
| i jak tam fanklub kiszonego ogóra | ~warren | 16 | 2012-02-15 13:37 |
| wezwanie... | ~zale77 | 8 | 2012-02-14 14:19 |
| __Wydarzenia od publikacji raportu 2Q_2011__ | ~djk | 9 | 2012-02-12 13:47 |
| łykacz... | ~zale77 | 12 | 2012-02-10 00:12 |
| Ogłaszam, że fanclub kiszonego ogórka ma się bardzo dobrze... | ~qwzx | 1 | 2012-02-07 09:29 |
| Chyba Ambroziak znowu kupuje! | ~przekaźnik | 18 | 2012-01-30 13:59 |
| zaś łyka... | ~zale77 | 3 | 2012-01-23 19:31 |
| !!!!!_pilne_!!!!! | ~REL_POL | 11 | 2012-01-23 16:22 |
| geniusze z BNP Paribas Polska S.A. | ~djk | 4 | 2012-01-17 17:10 |
| kompletny brak zaintresowania papierem | ~warren | 8 | 2012-01-05 18:30 |
| ale tu marazm | ~warren | 10 | 2012-01-01 21:35 |
| Ambroziak - zbawiciel | ~przekaźnik | 4 | 2011-12-20 18:05 |
| szykują zrzut na 4,34 | ~warren | 1 | 2011-12-15 09:56 |